Certifikáty | Soukromý Hygienik - Ing. Veronika Večeřová

Certifikáty

Disponuji těmito certifikáty a školeními

od roku 2016 dispunuji certifikátem

Pro řízení školních jídelen

Asociace společného stravování z.s. (ASPOS) usiluje o zachování vysoké kvality systému školního stravování a jeho postupné zlepšování. K tomu si zve na pomoc odborníky z praxe i přední teoretiky v oboru a vede dialog s relevantními subjekty, které mohou být nositelem pozitivní změny.

Od roku 2015 mám osvědčení

Manažer a interní auditor HACCP

Nabízíme Vám poradenskou činnost v oblasti zavedení a udržování systému kritických bodů v potravinářství založenou na systému HACCP a na aktuálních právních předpisech.


V případě, že si pro spolupráci vyberete naši společnost, je možné si zvolit individuální požadavky na poskytovanou službu. Zajišťujeme komplexní služby přípravy certifikace včetně poradenství, vzdělávání zaměstnanců na různé úrovni řízení, provedení auditů ve spolupráci s týmem interních auditorů organizace, průběžnou aktualizaci právních předpisů a poskytování průběžné osobní a elektronické komunikace k problémovým oblastem.


Diplom UTB Zlín

Inženýrský titul v oboru chemie a technologie výroby potravin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla vitae semper elit, vitae varius metus. Sed rutrum tincidunt diam eget bibendum. Curabitur fermentum, elit vel cursus tristique, risus eros tristique nisi, vitae vestibulum arcu arcu eu risus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla vitae semper elit, vitae varius metus. Sed rutrum tincidunt diam eget bibendum. Curabitur fermentum, elit vel cursus tristique, risus eros tristique nisi, vitae vestibulum arcu arcu eu risus.