Reference

Když jsme řešili otevření Kočičí kavárny, neměli jsme zkušenosti s žádným gastro provozem. Proto jsem velmi ráda za pomoc služby Soukromého hygienika paní Večeřové, bez které bychom teď neprocházeli všemi kontrolami tak hladce. Hygienická pravidla jsou velmi složitá a nám tato spolupráce ušetřila hodně času a nervů. Velmi doporučuji.

Petra Luptáková

Kočičí kavárna Zlín

"Výborný servis na profesionální úrovni."

Jan Balloš
Penzion a Restaurace u Johana

Se soukromým hygienikem se té „OPRAVDOVÉ HYGIENY“ bát nemusíme. Paní Večeřová je člověk na svém místě.

Team La Villa Restaurant Zlín

"Služby paní hygieničky Večeřové využívám přes 3 roky a jsem velmi spokojená."

Andrea Pospíšilová
ZŠ Zlín-Štípa

Nějaký čas jsem se snažila pro svoji výrobnu marmelád řešit problematiku hygieny sama. Před avizovanou kontrolou jsem na doporučení využila služeb paní Večeřové. Dodnes lituji, že jsem problematiku řešení hygieny v provozovně paní Večeřové nezadala hned na začátku. Čas, který jsem strávila hledáním informací a sepisováním neprofesionálních dokumentů mne stál podstatně více peněz než které jsem zaplatila za perfektně odvedenou práci paní Večeřové. Dnes mám problematiku hygieny v provozovně zvládnutou a jsem v klidu před každou kontrolou.

Renata Zezulková
Marmellady - Výroba džemů a marmelád

Na začátku našeho podnikání jsme se rozhodli udržovat v mobilním přívěsu vyšší stupeň hygieny než je obvyklé. Připravit vše potřebné, včetně zavedení HACCP jsme zvládli díky paní Večeřové na výbornou.

Mgr. Dalibor Liška
Trdelníky Lišák

V množství vzájemně se prolínajících nařízení, zásad a doporučení, které je ze strany hygieny nutno dodržovat byla spolupráce se Soukromým hygienikem, tedy paní Večeřovou, pohlazením na duši. Spolupráce, ikdyž za dob Koronaviru, probíhala bez problémů. Věcně a jasně jsme našly místa pro zlepšení, doplnění nebo opravu. Vytvořili jsme potřebné dokumenty. Vše bez stresu a zmatků. Soukromou hygieničku plně doporučuji a už teď se těším na další spolupráci.

Deborah Romaňáková
TABUGA s.r.o. Brno - výroba čokolády